×

قوانین و مقررات

مدیریت
18 ارد 1399

افراد برای عضویت در اپلیکیشن آفتاب مهتاب و خرید از آن باید در هنگام خرید یا در حالت عادی به قسمت عضویت مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام خانوادگی، رمز عبور ، شماره موبال و آدرس پست الکترونیکی، کد تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با ارسال نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می کنند.

تبصره 1 : تنها اشخاص حقیقی حق عضویت در سایت و اپلیکیشن را دارند.
تبصره 2 : صرف عضویت در سایت و اپلیکیشن دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به به هیچ وجه پذیرفته نیست.
تبصره 3 : کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.
تبصره 4 : تنها اشخاص حقیقی حق عضویت در سایت و اپلیکیشن آفتاب مهتاب را دارند. کاربر باید آدرس پست الکترونیک و شماره همراه خود را به انضمام سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.
تبصره 5 : عضویت در سایت و اپلیکیشن آفتاب مهتاب رایگان است.
تبصره 6 : به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت و اپلیکیشن امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و آفتاب مهتاب هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد.
تبصره 7 : هر شخص مجاز به داشتن تنها یک حساب کاربری در سایت و اپلیکیشن های آفتاب مهتاب می باشد.
تبصره 8 : افراد بالای 18 سال تمام حقوق عضویت و انجام معامله (خرید) را در سایت و اپلیکیشن های آفتاب مهتاب دارند.
تبصره 9 : عضویت برای افراد بین 15 تا 18 سال با اجازه ولی و یا قیم امکان‌پذیر و معتبر است. افراد زیر 15سال، حق عضویت در سایت و اپلیکیشن آفتاب مهتاب را ندارند، رعایت حکم این ماده و صحت و سقم ارائه اطلاعات بر عهده مشتری (عضو) بوده و آفتاب مهتاب هیچ‌گونه مسئولیتی در این خصوص ندارد.
تبصره 10 : کاربر عضو، پس از عضویت و اخذ رمز و کلمه عبور، حق خرید از سایت را دارد.

پس از اتمام عملیات خرید، امکان انصراف از خرید به هیچ وجه برای خریدار امکان پذیر نمی باشد بجز مواردی که به تایید مجموعه آفتاب مهتاب رسیده باشد.

رسید‌های کالا و خدماتی که پس از خرید برای کاربران عضو ارسال می‌شود دارای نام و مشخصات است اما کاربر عضو باید از رسید دریافتی مراقبت نماید و چنانچه به هر دلیلی آن رسید مربوطه مفقود شود و یا شخص دیگری از آن استفاده کند، آفتاب مهتاب در این زمینه هیچ مسئولیتی ندارد.

اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی فاکتور خرید از آفتاب مهتاب به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود. همچنین آفتاب مهتاب مسئولیتی در قبال خرابی‌ها و یا عدم سرویس‌دهی به دلیل اختلال در سرویس اینترنت و سایر زیرساخت های مورد نیاز ندارد.

به منظور تعمیرات دوره‌ای این سایت و اپلیکیشن به‌طور موقت غیرقابل دسترس می‌شود و کاربران حق اعتراض ندارند.

مجموعه آفتاب مهتاب این حق را داشته که در هر زمان کلیه فعالیت‌های سایت را متوقف نموده و با پرداخت باقی مانده حساب اعضا کلیه فرآیندهای سایت ، اپلیکیشن ها و فعالیت‌های مربوطه را به‌طور دائمی متوقف نماید و کاربر عضو حق هیچگونه اعتراضی نسبت به این امر را ندارد.

تولید غیرقانونی – فروش و یا تجارت رسید کالا و خدمات که توسط آفتاب مهتاب ارسال شده ممنوع است و طبق مقررات قانونی با اقدام‌کننده آن برخورد می‌شود.

آفتاب مهتاب از کلیه اطلاعات کاربران عضو اعم از اطلاعات دریافتی و ارسالی، (Backup) تهیه نموده و از آن نگهداری می‌کند تا در صورت بروز هرگونه خطری برای یک نسخه، نسخه دیگر مصون بماند.

کاربر نباید در سایت و اپلیکیشن های آفتاب مهتاب ( تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر ) اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت و اپلیکیشن های آفتاب مهتاب اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت و اپلیکیشن را برای هرگونه عمل تجاری از دست می‌دهد.

تحویل مرسوله فقط درب مجتمع ، آپارتمان ، شرکت و منزل صورت پذیرفته و از ورود به داخل حریم شخصی معذوریم، لذا خریدار موظف به حضور و دریافت مرسوله درب محل صورت حساب اعلام شده بوده و از تقاضای یا پیشنهاد ورود و پرداخت وجه غیر از صورت حساب برای ورود یا حمل به داخل مکان های قید شده منع می باشد.

خریدهایی که سقف پرداختی آنها از مبلغ سیصدهزار تومان بیشتر می باشند فقط از طریق پرداخت الکترونیکی امکانپذیر می باشد.

هرگونه ثبت و ایجاد سفارشات جعلی توسط کاربر عمل مجرمانه بوده و با توجه به قوانین وضع شده در بستر فضای مجازی توسط پلیس فتا و مراجع قضایی سریعاً توسط بخش حقوقی آفتاب مهتاب پیگیری و عامل یا عاملین آن به دستگاه های قضایی جمهوری اسلامی ایران معرفی می گردند و موطف به پرداخت خسارت های احتمالی و هزینه های جانبی متحمل بر مجموعه آفتاب مهتاب خواهند بود.

هرگونه کپی برداری و استفاده از اطلاعات و موارد موجود در سایت و اپلیکیشن های آفتاب مهتاب بدون هماهنگی تخلف و با عامل یا عاملین آن برخورد قضایی خواهد شد.

ساعات ارسال مرسوله از 9 لغایت 23 بوده و سفارشات قبل و بعد از آن به روز بعد کاری موکول می گردد، لذا ثبت ساعات غیر از زمان معیین گردیده در سفارشات ملاک بر تحویل مرسوله از طرف آفتاب مهتاب به خریدار نمی باشد.

مجموعه آفتاب مهتاب هیچگونه نماینده ، شعبه و دفتری در هیچ منطقه از استان ایلام و استان های دیگر کشور نداشته و در صورت اعطا نمایندگی و یا افتتاح شعبه جدید در همین سایت و اپلیکیشن معرفی می گردد.

کاربر موظف می باشد هرگونه نارضایتی و یا اختلاف در خصوص ثبت سفارشات و پرداخت وجه خرید را ابتداء به ساکن به مجموعه آفتاب مهتاب اعلام نماید و در صورت عدم دریافت نتیجه مشخص و قانونی ادامه مراحل حل اختلاف را به مراجع ذی صلاح در امور حقوقی واگذار نماید.

کاربران موظف به حفظ اطلاعات کاربری خویش در سایت و اپلیکیشن های آفتاب مهتاب می باشند و در صورت تعویض و یا مفقود شدن شماره همراه خویش سریعاً مراتب را به آفتاب مهتاب اعلام نمایند. هرگونه قصور و بی احتیاطی در این رابطه یکطرفه بر عهده کاربر خاطی بوده  و هیچگونه مسئولیتی بر عهده مجموعه آفتاب مهتاب نمی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • تصویر
 • SKU
 • نمره
 • قیمت
 • موجود
 • Availability
 • Add to cart
 • توضیح
 • محتوا
 • عرض
 • اندازه
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
مقایسه